Zubní ordinace Claradent

Stomatologie a estetická dermatologie.

Bližší informace na našich stránkách: www.claradent.cz

Vedoucí lékař:MDDr. Klára Havlíčková
Lékař:MDDr. Petra Herzogová
Dentální hygienistka:Pavla Dohnalová, DiS.
Vrchní sestra:Lucie Šmirgová
Všeobecná sestra:Bc. Iveta Syslová
Objednávky:775 399 361

Ordinační a provozní doba

Pondělí7:30 – 11:00 11:30 – 15:30
Úterý7:30 – 11:0011:30 – 15:30
Středa7:30 – 11:0011:30 – 19:00
Čtvrtek7:30 – 11:0011:30 – 15:30
Pátek7:30 – 13:00 

Dentální hygiena Airflow Prophylaxis Master – GBT protokol

Naše pracoviště je vybavené nejmodernější technologií pro profesionální dentální hygienu na světovém trhu: AIRFLOW® Prophylaxis Master je poslední inovací od švýcarské firmy EMS pro ošetření „Guided Biofilm Therapy“: unikátní řešení pro prevenci zubního kazu, prevenci parodontálních onemocnění a jejich údržbu. 

  • AIRFLOW PLUS prášek frakce 14 µm pohodlně a bezpečně odstraňuje biofilm, pigmentace a čerstvě kalcifikovaný zubní kámen supra- a subgingiválně se sníženou potřebou použití ručního a přístrojového scalingu. Už žádné gumové kalíšky, kartáčky a lešticí pasty.
  • Jedinečná funkce regulace teploty vody oplachu kolem 37 °C – ideální pro citlivé pacienty nebo děti.
  • Tryska PERIOFLOW zajišťuje minimálně invazivní přístup k parodontálním chobotům, náhradám a implantátům bez nutnosti odstraňovat korunky nebo protetické práce díky štíhlému designu a vysoce přesnému spreji.

Na dentální hygienu se můžete objednat, i když nejste náš registrovaný pacient a navštěvujete svého vlastního zubního lékaře.

Analgosedace – ENTONOX

Pokud máte obavy ze stomatologického ošetření, nabízíme ošetření v analgosedaci za použití přípravku ENTONOX. Analgosedace je druh bezpečné anesteziologické techniky, při které je u pacienta navozen klid, jedinec je zbaven stresu a je uvolněný. Lékařský zákrok je pro pacienta mnohem komfortnější lépe zvládnutelný.

  • Pro u nás registrované pacienty poskytujeme ošetření v analgosedaci po domluvě v ordinaci
  • Pro neregistrované pacienty poskytujeme ošetření pacientům do 18 letna základě žádanky od jejich registrujícího lékaře.
  • Informujte se na našem telefonním čísle +420 775 399 361

Estetická medicína

Nově jsme certifikovaní pro aplikaci Botulotoxinu A a kyseliny hyaluronové pro účinné vyhlazení vrásek. Bližší informace a objednávky v ordinaci.

Doplňující informace pro pacienty